Floriana Garo – video

Wake Up/ Floriana Garo: Nëse rikthehem në televizion do ta bëj për një emision serioz

Mëngjesin e sotëm në “Wake Up” në një lidhje skype nga Zvicra ishte Floriana Garo. E pyetur nëse do të rikthehet në televizion ...

Apartamenti 2xl - 24.02.2013 (Floriana Garo -Takimet ne erresire)

Web: http://www.tring.tv/Apartamenti2xl/ Youtube: http://www.apartamenti2xl.tv Facebook: http://www.facebook.com/TringDigital ...

Floriana Garo flet nga Zvicra: Si po e perballojme koronavirusin

Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare.

Zone e Lire - FLORIANA GARO (8 shkurt 2013)

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Arian Cani, cdo te premte 21:00 ne RTVKLAN & KLANHD.

Vizioni i pasdites - Floriana Garo rrefen ditet ne karantine - 1 Maj 2020 - Show - Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://www.facebook.com/vizioniipasdites https://facebook.com/VizionPlusTV ...

Karantinë larg atdheut, Floriana Garo rrëfen javët në shtëpi me familjen e saj në Zvicërll

Karantinë larg atdheut, Floriana Garo rrëfen javët në shtëpi me familjen e saj në Zvicër Për më shumë informacione vizitoni: ...

Interview of the week - Drini Zeqo dhe Floriana Garo

IN Tv Albania Follow us: http://facebook.com/intvalbania http://twitter.com/intvalbania http://instagram.com/intvalbania Offcial ...

A Show - Floriana Garo ne A Show - 29 Janar 2013 - Vizion Plus - Talk Show

https://www.facebook.com/AShowPage http://www.vizionplus.tv/

Cfare mendon Floriana Garo per masat

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web https://tvklan.al/ ...

“Mos i fol shoferit” – Floriana Garo në taksinë e Rudina Dembacaj

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Për më shumë lexoni në: ...

Rudina - Via Skype me Floriana Garon nga Gjeneva, Zvicer! (16 mars 2020)

Rudina, një program nga autorja dhe moderatorja #RudinaMagjistari, një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për ...

Tek Une 24122016 - Floriana Garo

IN Tv Albania Follow us: http://facebook.com/intvalbania http://twitter.com/intvalbania http://instagram.com/intvalbania Offcial ...

Oktapod - Intervista ne Kub | Floriana Garo - 16 Tetor 2015 - Vizion Plus - Variety Show

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV ...

KLAN PROMO: JO VETEM MODE NGA FLORIANA GARO tv spot

Format tv cdo te shtune 20:05 ne KLANHD & TVKLAN.

Random Videos:

© 2020 | Home | Support