Fioralba Dizdari – video

Fioralba Dizdari

Fioralba Dizdari Telekom Kosova 2009.

Rudina/ Fioralba Dizdari: Si e mora ftesen per te prezantuar motin ne ABC News (14.03.2018)

Ajo është një nga vajzat më të bukura në Shqipëri dhe karierrën e saj e ka nisur si modele. Pas kësaj ekperience në modeling ajo ...

Rudina - Fioralba Dizdari, recetat e nje Miss-i ne kuzhine! (24 maj 2017)

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN.

Ftesë në 5, Të pushosh “në festë” si Olesia, Zhaklina & Fioralba, 6 Shtator 2019, Pjesa 3

Tema: Vera e “bardhë” e Olesia Lecos, pushimet e “egra” të Zhaklin Lakatarit dhe festat “me pikatore” të Fioralba Dizdarit ...

Kush vjen per dreke/ Pjata e modeles Fioralba Dizdari (31.10.17)

Modelja e famshme Fioralba Dizdari ishte sot e ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë”, në Tv Klan. Dizdari kishte zgjedhur të ...

ABC-ja e mengjesit - Si parashikohet java e dyte e dhjetorit | ABC News Albania

ABC-ja e mengjesit me Enkel Demin E ftuar ne studio FIORALBA DIZDARI / Prezantuese.

Jo vetem mode/ Prezantuesja e njohur ne lidhje me zyrtarin e PD (17.02.2018)

Ish-miss Universe Albania Fjoralba Dizdari prej pak ditësh është shfaqur në ekranin e ABC News si prezantuese e motit.

Ftesë në 5, Mos u gënje kot: Simetria s’të bën të bukur, 12 Maj 2020, Pjesa 2

BietaSulo, autore & moderatore e #Ftesënë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetare: Agida Koçi Tema: Të bukur në ...

Moti - E premte, 1 Qershor 2018 | ABC News Albania

Sipas MeteoAlb, orët e para të ditës paraqiten me kthjellime dhe vranëira të shpeshta në veri dhe zonat qendrore, por vranësira të ...

Ftesë në 5, Të pushosh “në festë” si Olesia, Zhaklina & Fioralba, 6 Shtator 2019, Pjesa 2

Tema: Vera e “bardhë” e Olesia Lecos, pushimet e “egra” të Zhaklin Lakatarit dhe festat “me pikatore” të Fioralba Dizdarit ...

Opinion - Besnikeria ne cift dhe tundimi! (25 tetor 2016)

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu ne KLANHD & TVKLAN; Te ftuar: Albatros Rexha, ...

Miss Universe 2014 - contestants (July prediction)

Meet the contestants on miss universe 2014 Albania: Fioralba Dizdari Angola:Zuleica Wilson Australia: Julia Furdea Azerbaiyán: ...

Top Show, 1 Dhjetor 2015, Pjesa 2 - Top Channel Albania - Talk Show

Tema: Profesioni? Celebrity! Te ftuar: Armand Peza, Huyeda El Saied, Xhesika Trola, Eraldo Rexho, Albina Gjergji, Roza Lati, ...

Top Show, 1 Dhjetor 2015, Pjesa 1 - Top Channel Albania - Talk Show

Tema: Profesioni? Celebrity! Te ftuar: Armand Peza, Huyeda El Saied, Xhesika Trola, Eraldo Rexho, Albina Gjergji, Roza Lati, ...

Top Show, 1 Dhjetor 2015, Pjesa 3 - Top Channel Albania - Talk Show

Tema: Profesioni? Celebrity! Te ftuar: Armand Peza, Huyeda El Saied, Xhesika Trola, Eraldo Rexho, Albina Gjergji, Roza Lati, ...

Shkarkohet Gani Dizdari - Top Channel Albania - News - Lajme

Prej mëse 40 vitesh, Gani Dizdari ka qenë në elitat e drejtësisë shqiptare, përfshi Hetuesinë, zv/Prokuror i Përgjithshëm, anëtar i ...

Random Videos:

© 2020 | Home | Support